Novice, pomembne informacije ...

Obvestilo – gradbena dela v enoti Palček

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bodo v juliju in avgustu v enoti Palček potekala gradbena dela v povezavi z menjavo peči.

Vzgoja in varstvo vaših in naših otrok potekata nemoteno.

Lepe poletne dni vam želimo!

Preventivni ukrepi – obvestilo

Glede na to, da družine zaslužene počitnice preživljate tudi na potovanjih in v neizogibni množici, vas glede na poostrene razmere znova prosimo, da svojemu zdravju posvečate posebno skrb.

Ko se otroci vrnejo v vrtec po potovanju ali dopustovanju, starše naprošamo, da v primeru simptomov bolezni covid-19 svojega otroka zadržite doma in se v nujnih primerih posvetujete s pediatrom.

Tako nam boste omogočili, da bomo še naprej nudili vzgojo in varstvo otrokom, ki to potrebujejo tudi prek poletja.

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vam želimo lepe poletne dni.

S spoštovanjem,

ravnateljica Vrtca Tržič

OBVESTILO – enota Lom

SPOŠTOVANI STARŠI.

Dislocirana enota Lom bo zaprta od 27. 7. do 21. 8. 2020.

V tem času bodo otroci iz oddelkov Pri malem medu in Pri zlatih pticah v enoti Palček.

Razpored boste ob prihodu našli ob vhodu v enoto Palček.

S seboj prenesite tudi otrokove potrebščine (garderoba, copati).

Iskreno se vam zahvaljujemo za razumevanje in prilagodljivost.

Želimo vam zdrave in igrive poletne dni!

Tatjana Blaži

OBVESTILO – razpored oddelkov, julij in avgust 2020 – Deteljica, Kovor, OŠ Bistrica

SPOŠTOVANI STARŠI.

V juliju in avgustu 2020 bo v enoti Deteljica potekala energetska sanacija, zato bo razporeditev oddelkov enote Deteljica spremenjena.

Do 10.7. oddelki ostajajo v enoti Deteljica (s 6.7. se jim pridruži še oddelek iz OŠ Bistrica).

Od 13.7. naprej bodo oddelki razporejeni na naslednje lokacije: enota Križe, enota Palček, dislocirani oddelek Kovor, 2 oddelka pa do 17.7. še ostajata v enoti Deteljica.

Od 20.7. bodo vsi oddelki razporejeni v enoto Križe, enoto Palček in dislocirano enoto Kovor.

Podrobnejši razpored je na povezavi: http://www.vrtec-trzic.si/files/delightful-downloads/2020/06/Razpored-julij-avgust-2020-za-star%C5%A1e-4.pdf

Prosimo, da si razpored dobro ogledate ter se v primeru, da želite, da bodo vaši sorojenci na isti lokaciji, obrnite na vodjo enote Deteljica Andrejo Pogačnik – po elektronski pošti andreja.pogacnik@vrtec-trzic.si. – najkasneje do jutri, srede 1.7., do 12. ure.

V vednost: v primeru premikov ne moremo več zagotavljati, da otrok, ki ga premikamo, ostane skupaj s svojimi vrstniki iz oddelka (torej starši izbirate ali bo vaš otrok med večinoma svojimi vrstniki ali pa v družbi sorojenca in njegovih vrstnikov).

Ob premiku otroka v drugo enoto oz. dislocirani oddelek prenesite tudi otrokove potrebščine (garderoba, copati).

Iskreno se vam zahvaljujemo za razumevanje in prilagodljivost v tej posebni situaciji.

Želimo vam zdrave in igrive poletne dni!

Obvestilo – dežurna enota, 26. 6. 2020

Spoštovani starši!

V petek, 26. junija 2020, bo vrtec deloval le v dežurni enoti Palček.

Morebitno odsotnost otroka za ta dan označite v aplikaciji Vasco Web.

V primeru, da vpisani (neodjavljeni) otrok zaradi bolezni 26. 6. 2020 ne pride v vrtec, to po telefonu sporočite vzgojiteljici oz. vzgojitelju v dežurno enoto na 04 5971 604.