Novice, pomembne informacije ...

Obvestilo – dežurna enota Palček

Spoštovani starši!

V času med novoletnimi prazniki (sreda, 27. 12., četrtek, 28. 12., in petek, 29. 12. 2017) bomo združili enote Vrtca Tržič.

Otroke boste te tri dni lahko pripeljali v dežurno enoto Palček.

Prosimo vas, da starši otrok, ki bodo omenjene dni v vrtcu, nahrbtnike odnesete s seboj.

V primeru, da vpisani otrok zaradi bolezni ne pride v vrtec, to sporočite vzgojiteljici v dežurno enoto (04 5971 604).
Vse enote Vrtca Tržič znova začnejo obratovati 3. 1. 2018.

Uradne ure uprave bodo med prazniki do 11.30.

Zahvaljujemo se za razumevanje in vam želimo kar najlepše praznične dni!

V. d. ravnateljice Vrtca Tržič
Tatjana Blaži, l. r.

OBVESTILO – ODJAVA PREHRANE MED PRAZNIKI

SPOŠTOVANI STARŠI.

Otroke boste te tri dni lahko pripeljali v dežurno enoto Palček.

Med zadnjimi prazniki smo ugotovili, da je bilo v dežurni enoti prisotnih 40 otrok od 127 prijavljenih. Tako smo za otroke zaman pripravili 174 obrokov ( zajtrkov in kosil), kar zagotovo ni izraz solidarnosti in odgovornosti.
Da bomo lahko naročili optimalno količino hrane in razporedili delavce glede na število otrok, vas vljudno prosimo, da nam do petka, 15. 12. 2017, elektronsko (Vasco web) posredujete čim bolj točne podatke o prisotnosti svojega otroka.

V primeru, da vpisani otrok v vrtec ne pride zaradi bolezni, to sporočite vzgojiteljici v dežurno enoto (04 5971 604). V nasprotnem primeru bomo otroku obračunali prisotnost.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in želimo lepe praznike.

V. d. ravnateljice Tatjana Blaži

Tržič, 11. 12. 2017

POVABILO K NAMENITVI DOHODNINE

Davčna zakonodaja omogoča fizičnim osebam (zavezanci) razporeditev 0,5% svoje dohodnine v splošno
koristen namen. Zavezanci so osebe, ki pričakujejo, da bodo prejeli informativni izračun dohodnine.
Namenitev vas nič ne stane, saj sicer sredstva ostanejo v državnem proračunu, lahko pa pomembno pomaga
pri financiranju splošno koristnih dejavnosti.
Zato vas Sklad 05 – ustanova za družbene naložbe vabi k namenitvi dohodnine za splošno koristen namen »Za obnovo Enote Deteljica«.

obrazec_VrtecTrzic_05

(več …)

Akcija ZBIRAJMO PAPIR

Akcija zbiranja papirja bo v šolskem letu 2017/2018 izvedena dvakrat! Prek celega šolskega leta pa je na voljo zabojnik ob enoti Deteljica!

Zanimivo in spodbudno:
Evropa je velika porabnica papirja, vendar je po podatkih organizacije CEPI (Conferation of European Paper Industries) po recikliranju papirja svetovni prvak, saj kar 66 % papirja v uporabi ponovno zberemo za reciklažo. To je kar veliko, glede na to, da se 19 % teh proizvodov ne da ponovno reciklirati (sanitarni papir, knjige, arhivi …). Konkretno to pomeni, da je 90 % časopisov in kartonskih škatel narejenih iz recikliranega papirja. (Vir: http://ebm.si/zamedije/Gradivo_za_medije17022011.pdf)

Hvala za vsak list!