Svet staršev vrtca

ZAPISNIKI sej Sveta staršev Vrtca Tržič
Člani Sveta staršev Vrtca Tržič 2018/2019
ODDELEK/IGRALNICA VZGOJITELJICI Predstavnik staršev
VIJOLOČNA IGRALNICA, enota Križe

Majda Pintarič

Saša Hribar

Daša Šajn
ORANŽNA IGRALNICA, enota Križe

Aleksandra Bohinc Lipovec

Tina Klemenčič

Gašper Česen

ZELENA IGRALNICA, enota Križe

 

Olga Češka

Alenka Gartnar

Barbara Bajželj Štrukelj
MODRA IGRALNICA, enota Križe

Gabi Štrukelj

Barbara Kovačič

Miran Novak
RUMENA IGRALNICA, enota Križe

Ana Leban Januš

Barbara Bečan Soklič

Ana Slatnar
ROZA IGRALNICA, enota Križe

Vlasta Prešern

Tina Golmajer

Nina Knep
MINT IGRALNICA, enota Križe

Lavra Stritih Švab

Marija Sušnik Brovč

Miha Kramar
RDEČA IGRALNICA, enota Križe

Ksenja Jeram

Nana Peharc

Sonja Novšak Jankovič

1-2, MEHURČKI

HOMOGEN, enota Deteljica

Andreja Pogačnik, Andreja Stanek Brigita Dobre

2-3, POLŽKI

HOMOGEN, enota Deteljica

Tatjana Majeršič, Rebeka Peharc Anja Bakarič

2-3, BALONČKI

HOMOGEN, enota Deteljica

Dani Krevs, Marija Osterman Povalej Tanja

2-4, MRAVLJICE

KOMBINIRAN, enota Deteljica

Andreja Ahačič, Tjaša Antolin Tanja Perko

3-4, MIŠKE

HOMOGEN, enota Deteljica

Milena Hostnik, Ana Marija Kuhelj Aleš Mandič

3-5, ŽOGE

HETEROGEN, enota Deteljica

Ana Štucin, Teja Benedik Ana Lampič

4-5, ŽABE

HOMOGEN, enota Deteljica

Mojca Ručigaj, Elizabeta Kavčič Kurnik Sergeja Valjavec

4-5, ŠKRATI

HOMOGEN, enota Deteljica

Damijana Mlinarič, Alenka Kos Manca Kokalj Vernig

5-6, ŽIRAFE

HOMOGEN, enota Deteljica

Marjeta Grum, Elma Beganović Glavič Urška

5-6, NETOPIRJI

OŠ BISTRICA,

HOMOGEN, enota Deteljica

Ana Peharc, Vesna Žitnik Lučka Pirih
3-6, METULJČKI KOVOR HETEROGEN, enota Deteljica Petra Bodlaj, Špela Štefe Maja Škufca
1-2, KAPLJICE, enota Palček Tjaša Wolf Mandič, Andreja Šarabon Katja Potrebuješ
2-3 ŠUŠTARČKI, enota Palček Mojca Lužnik, Gregor Krek Tjaša Antolin
2-3 GUMBKI, enota Palček

Tjaša Rozman, Andrijana Knific

 

Manca Gašperin
2-3 ZMAJČKI, enota Palček Mira Čemažar, Neža Oman Tina Antolin
3-4 ANANASI, enota Palček Monika Celar, Lea Kosmač Mojca Lučovnik
4-5 SOVICE, enota Palček Marija Kopač, Anita Albreht Aleš Papler
5-6 ZVONČKI, enota Palček Tanja Ovsenek, Mateja Frčej Stoykov Špela Ahačič
4-6 OŠ TRŽIČ, enota Palček Vesna Polajnar, Tina Bergant Nataša Klofutar Pust
2-6 SRČKI, enota Palček Jana Oranič, Marina Ćosić Darja Zupan, Jana Podlipnik (namestnica)
4-6 PIKAPOLONICE, enota Palček Tatjana Malovrh, Tjaša Marcola Jasmina Bučan