VPIS V VRTEC TRŽIČ za šolsko leto 2024/2025

Redni vpis za vstop s 1. 9. poteka vsako leto v zadnjem tednu februarja ali prvem tednu marca. Vpisne liste za vstop 1.9.2024 lahko sprejemamo le v času uradnega vpisa.
Veselimo se vseh novih otrok in staršev, s katerimi bomo sooblikovali novo šolsko leto.
Za sprejem vašega otroka na morebitno prosto mesto pa lahko vpisni list oddate prek celega šolskega leta.
Vodimo dva čakalna seznama, pri čemer prvi čakalni seznam sestavljajo
(1) vloge za vstop po 1. 9., oddane v času rednega vpisa in imajo pri sprejemu prednost pred
(2) vlogami na drugem čakalnem seznamu, na katerem so vloge, oddane med letom.

Word VPISNI-LIST-2024-2025
PDF VPISNI-LIST-2024-2025

Izpolnjen vpisni list lahko posredujete na upravo vrtca na enega od sledečih načinov:

– pošljete podpisan in optično prebran vpisni list (sken) na e-naslov: vpis.vt@vrtec-trzic.si; Po elektronski pošti vam bomo v nekaj dneh po oddaji vpisnega lista poslali evidenčno številko vašega vpisnega lista, ki bo veljalo tudi kot potrdilo o oddaji vpisnega lista. V primeru, da potrdila o oddaji ne boste prejeli, se obrnite na upravo vrtca.

– oddate osebno na upravi vrtca (svetovalna služba – 2. nadstropje);

– pošljete po pošti na naslov Vrtec Tržič, Cesta Ste Marie Aux Mines 28,
4290 Tržič.

Prosimo vas, da ste pri izpolnjevanju vpisnega lista natančni in izpolnite vse rubrike.

Utrip vsakdana v enotah Vrtca Tržič lahko začutite tudi z obiskom spletne strani, kjer poiščite gumb »Spoznajte nas« (https://www.vrtec-trzic.si/spoznajte-nas/).

————————————————————————–

VPIS V VRTEC TRŽIČ za šolsko leto 2023/2024

Na številki 04 5971 607 smo vam na voljo za vsa morebitna vprašanja pred oddajo vpisnega lista.

Vpisni list za šolsko leto 2023/2024 je na voljo na povezavi: VPISNI-LIST-2023-2024.

.. Veder polet v veliki svet z Vrtcem Tržič