Vse kaže, da bo vrtec tudi v decembru odprt le za nujno varstvo.

Glede na neugodne epidemiološke razmere smo z občino ustanoviteljico dogovorjeni, da za nujno varstvo uporabljamo enoti PALČEK in KRIŽE.

Nujno varstvo želimo nuditi vsem tistim otrokom, ki ga nujno potrebujejo, zato si želimo, da bi v tej situaciji vsi iskali možnosti, kako si lahko medsebojno pomagamo. Z odgovornostjo, razumevanjem in solidarnostjo.

Če druge rešitve glede varstva vašega otroka ne bi našli, smo dosegljivi na našo telefonsko številko tajništva.

Vse starše, ki nas želite dobiti na naše druge znane telefonskem številke, prosimo, da nam svoja vprašanja in misli posredujete na naše elektronske naslove – dostopni so na vrtčevski spletni strani.

Hvala za sodelovanje, razumevanje in strpnost,

Pomočnici ravnateljice Vrtca Tržič
Andreja Gimpelj Kovačič in Mojca Lužnik

Nujno varstvo organiziramo za vsak teden posebej, zato podatke o tem, kdo nujno varstvo potrebuje, potrebujemo vsak teden do petka, do 12. ure.

Pri tem bodite pozorni, da nam na elektronski naslov info@vrtec-trzic.si pošljete naslednje podatke (kopirajte spodnji obrazec v elektronsko sporočilo in izpolnite):

Ime in priimek otroka:
Letnica rojstva:
Vzgojitelj/ica:
Dnevi nujnega varstva (od datuma do datuma):
Dnevna pristnost v vrtcu (od ure – do ure):
Telefonska številka dosegljivega starša:

Pridobljeno potrdilo delodajalca obeh staršev: DA (navedite naziva obeh delodajalcev!)  /   NE

Izjava, da je otrok zdrav:    DA   /   NE
(možno podpisati ob oddaji otroka)

Otrok naj ima s seboj rezervna oblačila in copatke, mlajši pa tudi plenice.