Spoštovani starši.

S ponedeljkom, 12. 4. 2021, naš vrtec spet lahko deluje v polnem obsegu. Lepo vabljeni, da v vrtec ponovno pripeljete svoje otroke.

Prosimo vas, da strokovne delavke oddelka, v katerem je vaš otrok, dosledno obveščate, ko pride do sprememb pri času prihoda in odhoda otroka v vrtec/iz vrtca, saj je delo še vedno organizirano glede na priporočila za omejevanje širjenja epidemije COVID-19, torej v obliki t. i. mehurčkov in z obratovalnim časom vrtca do 15.30. Če imate pri tem nepremostljive težave, se obrnite neposredno na vzgojiteljico oddelka vašega otroka.

Prav tako pa vas prosimo, da nam ob odsotnosti sporočate tudi vzrok odsotnosti otroka iz vrtca.

Veselimo se ponovnega snidenja in srčno upamo, da se bo naše druženje nadaljevalo brez prekinitev.

Želimo vam sproščen in igriv vikend,
Ravnateljica Vrtca Tržič
Tatjana Blaži

Dostopnost