Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bodo vzgojiteljice vaše otroke, ki obiskujejo oddelek v OŠ Bistrica, oddelek v OŠ Tržič in oddelka v Lomu, zjutraj ob prihodu prevzele pred vrati v stavbo. Gre namreč za šolski prostor in je na podlagi preventivnih ukrepov vstop v stavbo dovoljen le zaposlenim in otrokom.

Starši otrok v oddelku OŠ Tržič in oddelkov v Lomu, se za prevzem otroka v popoldanskem času zjutraj dogovorite z vzgojiteljico.

Pomembno za oddelek OŠ Bistrica! Zaradi zgodnje ure ste nekateri otroke oddajali v vrtcu in so jih vzgojiteljice odpeljale v oddelek v šoli. Od ponedeljka dalje se vse prijavljene otroke sprejme pred šolo. Navedeno velja do preklica. Za prevzem otroka v popoldanskem času uporabite zvonec na vhodu v šolo oziroma pokličite v oddelek na tel: 051 328 614.

Hvala za razumevanje.

Tatjana Blaži, ravnateljica

Dostopnost