Spoštovani starši.

V Vrtcu Tržič se vsi zaposleni trudimo, da kar v najboljši meri upoštevamo priporočila, ki jih prejmemo iz strani NIJZ. Priporočila se nenehno posodabljajo in zadnja priporočila predvidevajo obveznost staršev, da sodelujejo z vrtcem in ga obvestijo o vrsti nalezljive bolezni, za katero je zbolel njihov otrok. O vrnitvi otroka v vrtec presoja otrokov izbrani zdravnik oziroma pediater.

Zato vsa prosimo, da dosledno obveščate vrtec o odsotnosti vašega otroka v primeru bolezni in navedete vrsto bolezni. Otrok z nalezljivo boleznijo namreč ne sme obiskovati vrtca.

S tem bomo v vrtcu zagotovili omejevanje nadaljnjega širjenja okužbe s SARS CoV-2 in zavarovali druge otroke, zaposlene ter posledično tudi njihove družine. Naj vas ponovno opomnimo tudi na dosledno nošenje zaščitnih mask v prostorih vrtca ter upoštevanje higienskih priporočil tudi v zasebnem življenju.

Najlepša hvala za sodelovanje.

Organizatorka zdravstveno higienskega režima v Vrtcu Tržič,
Katja Eler

Ravnateljica Vrtca Tržič,
Tatjana Blaži

Dostopnost