Zaradi zmanjšanega števila vpisanih otrok v naslednjem tednu (27. 12. – 31. 12.), smo se odločili, da bomo zaradi lažje organizacije varstva vaših otrok zaprli vse dislocirane oddelke ter enoto Palček.

Oddelki enote Palček (z oddelkom v OŠ Tržič in oddelkom v Lomu) bodo delovali v enoti Deteljica.

Oddelki enote Deteljica (z oddelkom v OŠ Bistrica in oddelki v Kovorju) bodo delovali v enoti Deteljica.

Oddelki enote Križe ostajajo v enoti Križe, z oddelkom iz Pristave.

Vljudno Vas prosimo, da za vpisane otroke iz ostalih enot vzamete s seboj copate, rezervna oblačila ter plenice.
V enoti Deteljica bomo poskrbeli za napise na vratih igralnic in v garderobah.

V primeru, da vpisani otrok zaradi bolezni ne pride v vrtec, to sporočite v dežurno enoto na telefon: 04/ 5971 616.

Enota Križe in enota Deteljica bosta v petek, 31. 12. 2021, delovali do 16. ure.

Iskrena hvala za razumevanje in sodelovanje!

Lepe praznike vam želimo,
zaposleni Vrtca Tržič z ravnateljico Tatjano Blaži